dr Melinda M. Franettovich Smith
dr Melinda M. Franettovich Smith
Fizjoterapeutka i post-doc. Research Fellow na Uniwersytecie Queensland. Jej obecne badania mają na celu udoskonalenie metod oceny i terapii wewnętrznych mięśni stopy w przebiegu bólów stopy. Zainteresowania badawcze i publikacje dr Franettovich Smith obejmują wiele dziedzin, w tym biomechanikę kontuzji sportowych, biomechanikę biegu, biomechaniczne skutki interwencji terapeutycznych, takich jak kinezjotejping i ortezy, a także zagadnienia takie jak pomiary posturalne i mobilności stopy, trening chodu i wstrząsy mózgu związane z uprawianiem sportu. Jej badania zostały opublikowane w 34 recenzowanych artykułach, w tym w prestiżowych czasopismach z zakresu wiedzy o sporcie. Ma bogate doświadczenie kliniczne i badawcze.
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl