Dr Mathias Ritsch
Dr Mathias Ritsch
Dyrektor medyczny centrum ortopedycznego w Schön Klinik Vogtareuth. Specjalizuje się w urazach mięśni i ścięgien, chirurgii barku i łokcia, ortopedii i traumatologii sportowej. Od ponad 30 lat opiekuje się sportowcami, którzy doznali urazów mięśni i ścięgien, głównie z powodu znacznego przeciążenia układu szkieletowego. Sam w przeszłości aktywnie uprawiał i uczestniczył w zawodach trójboju siłowego. Został uhonorowany przez Focus "złotą pieczęcią ortopedii sportowej 2020" (das goldene Siegel Sport-Orthopädie 2020”). Jest jednym z najlepszych ortopedów sportowych w Niemczech. Prowadzi także wykłady dla fizjoterapeutów na uniwersytecie w Salzburgu w Austrii.
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl