Dr Michael Betz
Dr Michael Betz
Specjalista ortopedii i traumatologii układu mięśniowo-szkieletowego. Kształcenie kliniczne realizował w Szpitalu Uniwersyteckim Balgrist w Zurychu (pod okiem prof. Ch. Gerbera) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Genewie (uczeń prof. P. Hoffmeyera). Od grudnia 2015 roku pracuje wyłącznie jako chirurg kręgosłupa w ośrodku kręgosłupa Szpitala Uniwersyteckiego Balgrist w Zurychu (wraz z prof. M. Farshadem). Zajmuje się chirurgią zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, chirurgią rewizyjną i deformacjami układu osiowego szkieletowego wymagającymi leczenia inwazyjnego. W październiku 2018 roku uzyskał Venia Legendi (prawo do prowadzenia wykładów) z zakresu ortopedii (na Uniwersytecie w Zurychu), a od listopada 2018 roku jest starszym lekarzem chirurgii kręgosłupa.
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl