Neurorozwojowa terapia dzieci w Akademii Górnośląskiej w Katowicach - Studia podyplomowe

Zawód fizjoterapeuty wymaga ciągłego doskonalenia, ponieważ wciąż pojawiają się nowe metody, techniki terapeutyczne i badania medyczne. Studia podyplomowe "Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego" przygotowują do prowadzenia terapii neurorozwojowej, w aspekcie aktualnej wiedzy z dziedziny neurofizjologii, kinezjologii, biomechaniki klinicznej, neurologii, ortopedii, psychologii i pedagogiki oraz logopedii.
Article Image

Jeśli jesteś fizjoterapeutą z tytułem magistra lub licencjata, zostań słuchaczem kierunku Neurorozwojowa Terapia Dzieci z Dysfunkcjami Układu Nerwowego.

Te studia są dla Ciebie, dzięki nim:

  • dowiesz się, jak w praktyce stawiać diagnozę neurorozwojową,
  • nauczysz się różnych sposobów usprawniania dzieci z dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego,
  • zintegrujesz swoją wiedzę i umiejętności z wielu dziedzin: neurofizjologii, kinezjologii, biomechaniki klinicznej, neurologii, ortopedii, psychologii i pedagogiki oraz logopedii,
  • oprócz dyplomu ukończenia studiów otrzymasz certyfikat terapeuty nowatorskiej metody Developmental Neuro-Motor Stimulation (DENEMS) - pełna tematyka kursu jest wplecione w program studiów - to jedyna taka oferta w Polsce.

Zajęcia są prowadzone aktywizującymi metodami w formie wykładów, seminariów i warsztatów. Prowadzą je naukowcy, a zarazem praktycy z wieloletnim doświadczeniem: doc. dr hab. n. k. f. Małgorzata Matyja, dr Anna Gogola, dr hab. Rafał Gnat i wielu innych.

Poszerz swoje kompetencje i zdobądź praktyczne umiejętności! 
Szczegóły: https://www.gwsh.pl/studia/studia-podyplomowe-neurorozwojowa-terapia-dzieci.html 

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl