Targi Fit Expo 2021

W dniach 10-12 grudnia br. odbędą się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, targi FIT EXPO 2021.
Article Image

Jest to wydarzenie cykliczne, organizowane od 14 lat, a adresowane do trenerów, fizjoterapeutów, rehabilitantów, związków sportowych, zawodników, menadżerów klubów fitness i ośrodków sportowych, a także wszystkich osób zainteresowanych fitnessem.

Istotnym elementem targów będzie Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego, której program obejmuje prelekcje i warsztaty m.in. na temat treningu sportowego oraz fizjoterapii i regeneracji w sporcie. Wśród prelegentów znajdą się: dr Kimitake Sato, trener przygotowania motorycznego o międzynarodowej renomie i wykładowca Uniwersytetu Stanowego East Tennessee, Rob Skinner, dietetyk sportowy pracujący w Amerykańskim Komitecie Olimpijskim, Chris Tombs, trener sportowy, do którego sukcesów należy m.in. prowadzenie najlepszych walijskich zawodników rugby, oraz inni specjaliści z kraju i ze świata.

Wystawcy obecni na targach to kluby sportowe, sklepy ze sprzętem i odzieżą sportową oraz inne związane z branżą fitness, oferujące nowe produkty dla każdego, kto uprawia sport, czy to zawodowo, czy rekreacyjnie, lub interesuje się zdrowym trybem życia.

Źródło: https://fitexpo.com.pl

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo