Targi Fit Expo 2021

W dniach 10-12 grudnia br. odbędą się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, targi FIT EXPO 2021.
Article Image

Jest to wydarzenie cykliczne, organizowane od 14 lat, a adresowane do trenerów, fizjoterapeutów, rehabilitantów, związków sportowych, zawodników, menadżerów klubów fitness i ośrodków sportowych, a także wszystkich osób zainteresowanych fitnessem.

Istotnym elementem targów będzie Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego, której program obejmuje prelekcje i warsztaty m.in. na temat treningu sportowego oraz fizjoterapii i regeneracji w sporcie. Wśród prelegentów znajdą się: dr Kimitake Sato, trener przygotowania motorycznego o międzynarodowej renomie i wykładowca Uniwersytetu Stanowego East Tennessee, Rob Skinner, dietetyk sportowy pracujący w Amerykańskim Komitecie Olimpijskim, Chris Tombs, trener sportowy, do którego sukcesów należy m.in. prowadzenie najlepszych walijskich zawodników rugby, oraz inni specjaliści z kraju i ze świata.

Wystawcy obecni na targach to kluby sportowe, sklepy ze sprzętem i odzieżą sportową oraz inne związane z branżą fitness, oferujące nowe produkty dla każdego, kto uprawia sport, czy to zawodowo, czy rekreacyjnie, lub interesuje się zdrowym trybem życia.

Źródło: https://fitexpo.com.pl

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl