Targi REHA

Niezwykle ważnym wydarzeniem dla wszystkich osób związanych z rehabilitacją i fizjoterapią są Targi REHA TRADE SHOW, których trzecia edycja odbędzie się 14 kwietnia br. na PGE Narodowym w Warszawie.
Article Image

Będzie to znakomita okazja do znalezienia odpowiedzi na pytania o przyszłość branży, o wpływ, jaki wywarła na nią pandemia i o zmiany konieczne dla równomiernego rozwoju w obliczu kryzysu.

Problem jest niebagatelny, ponieważ po lockdownie rehabilitacja w Polsce wznowiła działalność z długiem wysokości niemal 50 milionów złotych. Liczba pacjentów korzystających z usług rehabilitacyjnych drastycznie spadła, co zmusiło aż 75% fizjoterapeutów do rezygnacji z działalności zawodowej. W tej sytuacji niezbędne są wydarzenia pozwalające przedstawicielom branży na wspólne omówienie pomysłów na zaradzenie problemom i planów dalszego rozwoju.

Targi REHA TRADE SHOW wychodzą naprzeciw tej potrzebie. Zaproszeni specjaliści omawiać będą przyszłość rehabilitacji i wskazywać kroki pozwalające na wyprowadzenie jej ze stagnacji. Zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania, metody, techniki leczenia i profilaktyki z zastosowaniem fizjoterapii i fizykoterapii. Można będzie również zapoznać się z nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem dla ośrodków rehabilitacji, centrów medycyny sportowej, uzdrowisk, sanatoriów i gabinetów medical spa.

Wydarzenie adresowane jest do:

  • specjalistów służby zdrowia, takich jak fizjoterapeuci, fizykoterapeuci, lekarze, osteopaci, ortotycy, ergoterapeuci, masażyści, trenerzy personalni i dietetycy,
  • właścicieli i kadry zarządzającej placówkami ochrony zdrowia, w tym ośrodkami rehabilitacyjnymi,
  • pracowników organizacji, stowarzyszeń, fundacji, szkół i ośrodków specjalnych,
  • przyszłych rehabilitantów i fizjoterapeutów,
  • osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, seniorów,
  • wszystkich osób zainteresowanych zdrowym stylem życia.

Uczestnictwo w targach pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz na zdobycie aktualnych informacji o rynku, produktach i światowych trendach w rehabilitacji.

„Fizjoterapeuta” jest patronem medialnym wydarzenia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora: www.rehatrade.pl

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl