Targi REHA

Niezwykle ważnym wydarzeniem dla wszystkich osób związanych z rehabilitacją i fizjoterapią są Targi REHA TRADE SHOW, których trzecia edycja odbędzie się 14 kwietnia br. na PGE Narodowym w Warszawie.
Article Image

Będzie to znakomita okazja do znalezienia odpowiedzi na pytania o przyszłość branży, o wpływ, jaki wywarła na nią pandemia i o zmiany konieczne dla równomiernego rozwoju w obliczu kryzysu.

Problem jest niebagatelny, ponieważ po lockdownie rehabilitacja w Polsce wznowiła działalność z długiem wysokości niemal 50 milionów złotych. Liczba pacjentów korzystających z usług rehabilitacyjnych drastycznie spadła, co zmusiło aż 75% fizjoterapeutów do rezygnacji z działalności zawodowej. W tej sytuacji niezbędne są wydarzenia pozwalające przedstawicielom branży na wspólne omówienie pomysłów na zaradzenie problemom i planów dalszego rozwoju.

Targi REHA TRADE SHOW wychodzą naprzeciw tej potrzebie. Zaproszeni specjaliści omawiać będą przyszłość rehabilitacji i wskazywać kroki pozwalające na wyprowadzenie jej ze stagnacji. Zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania, metody, techniki leczenia i profilaktyki z zastosowaniem fizjoterapii i fizykoterapii. Można będzie również zapoznać się z nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem dla ośrodków rehabilitacji, centrów medycyny sportowej, uzdrowisk, sanatoriów i gabinetów medical spa.

Wydarzenie adresowane jest do:

  • specjalistów służby zdrowia, takich jak fizjoterapeuci, fizykoterapeuci, lekarze, osteopaci, ortotycy, ergoterapeuci, masażyści, trenerzy personalni i dietetycy,
  • właścicieli i kadry zarządzającej placówkami ochrony zdrowia, w tym ośrodkami rehabilitacyjnymi,
  • pracowników organizacji, stowarzyszeń, fundacji, szkół i ośrodków specjalnych,
  • przyszłych rehabilitantów i fizjoterapeutów,
  • osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, seniorów,
  • wszystkich osób zainteresowanych zdrowym stylem życia.

Uczestnictwo w targach pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz na zdobycie aktualnych informacji o rynku, produktach i światowych trendach w rehabilitacji.

„Fizjoterapeuta” jest patronem medialnym wydarzenia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora: www.rehatrade.pl

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo