Masaż we współczesnej fizjoterapii

W dniach 21-23 kwietnia br. odbędzie się XIV Ogólnopolska Konferencja Metodyczno-Naukowo-Przedmiotowa na temat roli masażu we współczesnej medycynie i rehabilitacji pocovidowej.
Article Image

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, która zaprasza na konferencję naukowców, specjalistów, nauczycieli masażu oraz osoby zainteresowane problematyką fizjoterapii.

Konferencja, objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii i Polskiego Stowarzyszenia Specjalistów Fizjoterapii, będzie miała miejsce w Łodzi, w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Tematem wiodącym wydarzenia będzie sprężyste odkształcanie struktur tkankowych jako metoda przywracania stanu równowagi funkcjonowania poszczególnych układów organizmu.

Szczegółowy program konferencji oraz dalsze informacje można znaleźć na stronie www.wsbinoz.edu.pl/dzialalnosc-naukowa/ konferencja-masazu/o-konferencji.

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl