Innowacje w fizjoterapii, czyli Targi Reha INNOVATIONS

Do niedawna fizjoterapia kojarzyła się jedynie z zabiegami dla niepełnosprawnych, dziś coraz częściej dostrzegamy możliwości, jakie niesie ze sobą innowacyjna diagnostyka i rehabilitacja.
Article Image

Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tą tematyką będą pierwsze w Małopolsce Targi Reha INNOVATIONS Fizjoterapia. Nowoczesna diagnostyka. Odnowa biologiczna, które odbędą się 13-14 maja 2022 r. w EXPO Kraków. To właśnie tutaj nastąpi integracja środowisk związanych z szeroko pojętymi dziedzinami fizjoterapii, diagnostyki oraz odnowy biologicznej.

Targi będą platformą spotkań i rozmów. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele największych firm z branży, jednostki akademickie i start-upy, by zaprezentować szerokie spektrum innowacji w obszarach cyfryzacji i robotyki.

Zakres tematyczny wystawy jest tak przygotowany, aby odpowiedzieć na potrzeby najważniejszych odbiorców tego wydarzenia – kadry zarządzającej, fizjoterapeutów i pacjentów.

Targi Reha INNOVATIONS, oprócz dwóch intensywnych dni spotkań w Krakowie, oferują sporą dawkę wiedzy w ramach Akademii Reha INNOVATIONS. To seria branżowych webinarów, podcasty, wykłady otwarte oraz certyfikowane warsztaty z ekspertami.

Koniecznie sprawdź program i zarezerwuj miejsce w kalendarzu na wybrane webinary online oraz majowy weekend w Krakowie! Bilety dostępne na rehainnovations.pl.

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl