Innowacje w fizjoterapii, czyli Targi Reha INNOVATIONS

Do niedawna fizjoterapia kojarzyła się jedynie z zabiegami dla niepełnosprawnych, dziś coraz częściej dostrzegamy możliwości, jakie niesie ze sobą innowacyjna diagnostyka i rehabilitacja.
Article Image

Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tą tematyką będą pierwsze w Małopolsce Targi Reha INNOVATIONS Fizjoterapia. Nowoczesna diagnostyka. Odnowa biologiczna, które odbędą się 13-14 maja 2022 r. w EXPO Kraków. To właśnie tutaj nastąpi integracja środowisk związanych z szeroko pojętymi dziedzinami fizjoterapii, diagnostyki oraz odnowy biologicznej.

Targi będą platformą spotkań i rozmów. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele największych firm z branży, jednostki akademickie i start-upy, by zaprezentować szerokie spektrum innowacji w obszarach cyfryzacji i robotyki.

Zakres tematyczny wystawy jest tak przygotowany, aby odpowiedzieć na potrzeby najważniejszych odbiorców tego wydarzenia – kadry zarządzającej, fizjoterapeutów i pacjentów.

Targi Reha INNOVATIONS, oprócz dwóch intensywnych dni spotkań w Krakowie, oferują sporą dawkę wiedzy w ramach Akademii Reha INNOVATIONS. To seria branżowych webinarów, podcasty, wykłady otwarte oraz certyfikowane warsztaty z ekspertami.

Koniecznie sprawdź program i zarezerwuj miejsce w kalendarzu na wybrane webinary online oraz majowy weekend w Krakowie! Bilety dostępne na rehainnovations.pl.

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo