Walka o tytuł mistrza dwóch kółek

Krajowa Izba Fizjoterapeutów poinformowała, że objęła patronatem honorowym Prezesa KRF tegoroczną edycję Mistrzostw Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie.
Article Image

Rywalizacja w kolarstwie szosowym odbędzie się w Inowrocławiu 6 sierpnia, a w kolarstwie górskim w Świeradowie 17 września 2022 r.

Zawody te pozwolą wyłonić Mistrzynię i Mistrza Polski fizjoterapeutów w kategorii OPEN. Przeprowadzona zostanie także klasyfikacja w trzech kategoriach wiekowych (do 35. roku życia, 35-55 oraz powyżej 55. roku życia) bez nadania tytułu Mistrza Polski.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://kif.info.pl/events/mistrzostwa-polski-fizjoterapeutow-w-kolarstwie-edycja-2022/

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl