Seksualność osób z niepełnosprawnościami

Fundacja Avalon organizuje po raz czwarty konferencję na temat seksualności i rodzicielstwa osób z niepełnosprawnością ruchową.
Article Image

Celem wydarzenia jest obalanie mitów i stereotypów na temat życia intymnego i rodzinnego osób z niepełnosprawnością poprzez ich aktywizację i zmienianie postaw otoczenia.

Podczas prelekcji poruszane będą tematy postrzegania ciała i jego akceptacji, a tematykę tę w bardziej praktyczny sposób mają przybliżać warsztaty poświęcone samoakceptacji, językowi ciała, praktykom mobilizacji ciała i pracy z nim, edukacji oraz czerpaniu satysfakcji z seksualnej sfery życia i macierzyństwa.

Tegoroczna edycja poświęcona będzie interdyscyplinarnej dyskusji na temat ciała – z perspektywy seksuologicznej, ginekologicznej, urologicznej, fizjoterapeutycznej, psychologicznej i edukacyjnej.

IV Konferencja Sekson odbędzie się w dniach 15-16 października 2022 r. w Służewskim Domu Kultury w Warszawie, w trybie hybrydowym – stacjonarnie (liczba miejsc ograniczona) oraz online za pośrednictwem oficjalnych stron Projektu Sekson i Fundacji Avalon na Facebooku oraz strony internetowej Projektu Sekson i kanału YouTube Fundacji Avalon.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.sekson.pl

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl