Seksualność osób z niepełnosprawnościami

Fundacja Avalon organizuje po raz czwarty konferencję na temat seksualności i rodzicielstwa osób z niepełnosprawnością ruchową.
Article Image

Celem wydarzenia jest obalanie mitów i stereotypów na temat życia intymnego i rodzinnego osób z niepełnosprawnością poprzez ich aktywizację i zmienianie postaw otoczenia.

Podczas prelekcji poruszane będą tematy postrzegania ciała i jego akceptacji, a tematykę tę w bardziej praktyczny sposób mają przybliżać warsztaty poświęcone samoakceptacji, językowi ciała, praktykom mobilizacji ciała i pracy z nim, edukacji oraz czerpaniu satysfakcji z seksualnej sfery życia i macierzyństwa.

Tegoroczna edycja poświęcona będzie interdyscyplinarnej dyskusji na temat ciała – z perspektywy seksuologicznej, ginekologicznej, urologicznej, fizjoterapeutycznej, psychologicznej i edukacyjnej.

IV Konferencja Sekson odbędzie się w dniach 15-16 października 2022 r. w Służewskim Domu Kultury w Warszawie, w trybie hybrydowym – stacjonarnie (liczba miejsc ograniczona) oraz online za pośrednictwem oficjalnych stron Projektu Sekson i Fundacji Avalon na Facebooku oraz strony internetowej Projektu Sekson i kanału YouTube Fundacji Avalon.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.sekson.pl

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo