V Konferencja Medyczno-Fizjoterapeutyczna z udziałem ekspertów z Polski i Niemiec

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego zaprasza na V Konferencję Medyczno-Fizjoterapeutyczną "Nauka i praktyka fizjoterapii w służbie chorym. Współczesne trendy w leczeniu zaburzeń neurorozwojowych".
Article Image

Wydarzenie odbędzie się 19 listopada w Katowicach. Warto wziąć udział w konferencji, by zdobyć nowe narzędzia pracy z pacjentami. Dzięki wymianie doświadczeń z różnorodnych dziedzin (medycyna, fizjoterapia, komunikacja, inżynieria) dotyczących leczenia dzieci i młodzieży z rozwojowymi zaburzeniami neuromotorycznymi, uczestnicy pogłębią swoją wiedzę. 

Grono lekarzy, terapeutów, inżynierów oraz ekspertów innych, stowarzyszonych dziedzin, podejmą próbę wypracowania systemowych rozwiązań, które są w stanie zapewnić dzieciom z zaburzeniami neuromotorycznymi doświadczanie dostępnej pełni życia.

Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty. Konferencja odbędzie się w języku polskim. Wykłady z udziałem zagranicznych prelegentów będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

Termin: 19 listopada 2022 r.
Miejsce: Katowice-Piotrowice, ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
Szczegóły: www.fizjokonferencja.pl

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl