Targi SALMED

W dniach 23-25 marca br. serce medycyny będzie biło w Poznaniu, gdzie odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED.
Article Image

Są to największe w naszym kraju targi poświęcone tej tematyce, odbywające się zwykle w cyklu dwuletnim. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce wyjątkowo – z powodu pandemii – po niemal czteroletniej przerwie. Podczas wydarzenia prezentowane będą oferty producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego i laboratoryjnego, aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych. Pojawi się także sprzęt do dezynfekcji i sterylizacji.

Targi SALMED wspierają promocję polskich wyrobów i sprzętu medycznego. Są to produkty wysokiej jakości, zyskujące uznanie i zaufanie na nowych rynkach, o czym świadczy ich rosnący eksport zarówno w ramach UE, jak i poza nią.

Tematyka wydarzenia obejmuje również rehabilitację i laboratorium, zarządzanie placówkami medycznymi, architekturę przestrzeni szpitalnych, IT i telemedycynę, medycynę ratunkową oraz aktualności prawa medycznego. Istotnym elementem wydarzenia jest program seminariów specjalistycznych i konferencji oraz warsztaty, wykłady i spotkania biznesowe.

Targi adresowane są do kadry zarządzającej placów- kami medycznymi, lekarzy, rehabilitantów, diagnostów laboratoryjnych, ratowników medycznych, pielęgniarek i położnych, przedstawicieli hurtowni i sklepów medycznych, studentów medycyny oraz przedstawicieli władz państwowych i samorządowych.

Targi SALMED to ważna okazja do zapoznania się z nowościami rynkowym oraz trendami pojawiającymi się w medycynie i rehabilitacji.

„Fizjoterapeuta” jest patronem medialnym wydarzenia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora: www.salmed.pl

Udostępnij
Więcej z tagiem
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl