O chirurgii kolana w Rzeszowie - XX Bieszczadzka Konferencja Naukowa

W dniach 20–21 stycznia 2022 r. w Rzeszowie odbędzie się XX Bieszczadzka Konferencja Naukowa, tym razem poświęcona tematowi chirurgii kolana.
Article Image

Organizatorem są Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Rudnie Małej, a honorowy patronat naukowy piastuje Polskie Towarzystwo Artroskopowe.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do lekarzy przeprowadzających operacje, ale zaproszeni są również specjaliści rehabilitacji, fizjoterapeuci i studenci wydziałów medycznych.

Program konferencji przewiduje m.in. transmisje na żywo z sal operacyjnych, gdzie będą przeprowadzane operacje endoprotezoplastyki pierwotnej kolana z augmentacją deformacji pourazowej kolana, osteotomii w niestabilności kolana z rekonstrukcją ACL, augmentacji uszkodzonego MCL kolana oraz rekonstrukcji PCL kolana. Odbędzie się również cały szereg wykładów. Fizjoterapeutów zainteresować może zwłaszcza prelekcja na temat rehabilitacji i powrotu do gry w sportach kontaktowych sportowców po uszkodzeniu ACL i leczeniu artroskopowym, która odbędzie się drugiego dnia konferencji.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://www.ortopediabieszczady.pl/

Udostępnij
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl