Redaktor naczelny poleca

W najnowszym numerze Fizjoterapeuty zaprezentowaliśmy praktyczny przegląd sprzętu terapeutycznego do terapii ultradźwiękami, co pozwoli na jeszcze skuteczniejsze leczenie. Dodatkowo, w dziale Ortopedia przeczytasz materiał prezentujący zachowawcze leczenie niefarmakologiczne tendinopatii ścięgna Achillesa, który dostarczy Ci ciekawych informacji na temat tego schorzenia.

W dziale Pediatria znajdziesz artykuł przeglądowy dotyczący wykorzystania toksyny botulinowej w leczeniu dzieci z porażeniem mózgowym, co może pomóc w poprawie ich jakości życia. A dla specjalistów z dziedziny neurologii, artykuł poświęcony kinematyce i wzorców aktywacji mięśni przykręgosłupowych podczas chodzenia dostarczy cennych informacji na temat różnic między pacjentami ze zwężeniem kręgosłupa lędźwiowego a grupą kontrolną.

Nie przegap tego wydania Fizjoterapeuty!

Zapraszam do lektury,
Redaktor naczelny

Spis treści
Raport
Ortopedia
Interna
Pediatria
Sport
Neurologia
3/2023 Kup
Spis treści
Raport
Ortopedia
Interna
Pediatria
Sport
Neurologia
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl