Redaktor naczelny poleca

W najnowszym numerze Fizjoterapeuty znajdziesz raport poświęcony Pozaustrojowej Terapii Falą Uderzeniową (ESWT). To niezwykłe podejście do fizjoterapii, które może zmienić sposób, w jaki postrzegamy leczenie wielu schorzeń. Artykuł jest podzielony na dwie części - przegląd aparatów oraz stan aktualnych badań. Dowiedz się, jakie nowoczesne technologie są wykorzystywane w terapii falą uderzeniową i jakie efekty przynoszą. To obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie fizjoterapii.

Natomiast w dziale Ortopedia prezentujemy wyniki badania przekrojowego, które analizuje siłę wyprostu nóg u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawu biodrowego. Czy pacjenci z tą chorobą mają różną siłę wyprostu w obu nogach? To pytanie, na które znajdziesz odpowiedź w naszym czasopiśmie. Zdrowie stawów to klucz do aktywnego życia, a to badanie może dostarczyć cennych informacji na temat leczenia i rehabilitacji.

W dziale medycyna mięśniowo-szkieletowa przygotowaliśmy przegląd systematyczny dotyczący skuteczności leczenia w przypadku hipertoniczności dna miednicy. To schorzenie może wpływać na wiele aspektów życia, a fizjoterapia dna miednicy (PFPT) może być kluczową interwencją. Przyjrzymy się jej efektywności w leczeniu tego problemu.

Nie przegap tych, a także wielu innych interesujących artykułów i dowiedz się więcej na temat fizjoterapii.

Zapraszam do lektury,
Redaktor naczelny

Spis treści
Neurologia
Interna
Pediatria
Ortopedia
Sport
4/2023 Kup
Spis treści
Neurologia
Interna
Pediatria
Ortopedia
Sport
Oferty
Zobacz więcej
UK Logo
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk “Potwierdzam”, aby zapoznać się z treścią strony.
Nie potwierdzam
Potwierdzam
Przepraszamy, ale nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy na stronę Ktociewyleczy.pl